Kalender

15 man 16 tirs 17 ons 18 tors 19 fre 20 lør 21 søn
Heldags
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Nu: jan 20 11:40 pm
8:00 Skole og SFO Alle baner
Skole og SFO Alle baner
jan 15 kl. 8:00 – 14:00
 
14:15 Spillopperne Alle baner
Spillopperne Alle baner
jan 15 kl. 14:15 – 15:15
 
16:00 Boys’n’Girls Alle baner
Boys’n’Girls Alle baner
jan 15 kl. 16:00 – 17:00
 
17:00 Tumlebillerne Alle baner
Tumlebillerne Alle baner
jan 15 kl. 17:00 – 18:00
 
18:00 Badminton Bane 1
Badminton Bane 1
jan 15 kl. 18:00 – 19:00
 
18:00 Badminton Bane 2 og 3
Badminton Bane 2 og 3
jan 15 kl. 18:00 – 19:00
 
19:00 Aars BMX Bane 2 og 3
Aars BMX Bane 2 og 3
jan 15 kl. 19:00 – 20:00
 
19:00 Badminton Bane 1
Badminton Bane 1
jan 15 kl. 19:00 – 20:00
 
19:00 Røde Kors møde mødelokalet
Røde Kors møde mødelokalet
jan 15 kl. 19:00 – 21:00
Sonja
20:00 Aars BMX Alle baner
Aars BMX Alle baner
jan 15 kl. 20:00 – 21:00
 
8:00 Skole og SFO Alle baner
Skole og SFO Alle baner
jan 16 kl. 8:00 – 15:00
 
16:00 Junior Badminton Alle baner
Junior Badminton Alle baner
jan 16 kl. 16:00 – 17:00
 
17:30 Badminton Bane 2 og 3
Badminton Bane 2 og 3
jan 16 kl. 17:30 – 18:30
 
17:30 Badminton Bane 1
Badminton Bane 1
jan 16 kl. 17:30 – 18:30
 
18:30 Hoptimisterne Alle baner
Hoptimisterne Alle baner
jan 16 kl. 18:30 – 19:30
 
19:30 Senior Volleyball Alle baner
Senior Volleyball Alle baner
jan 16 kl. 19:30 – 21:30
 
8:00 Skole og SFO Alle baner
Skole og SFO Alle baner
jan 17 kl. 8:00 – 15:00
 
18:00 Spinning Bane 2 og 3
Spinning Bane 2 og 3
jan 17 kl. 18:00 – 19:00
 
19:00 Badminton Bane 1
Badminton Bane 1
jan 17 kl. 19:00 – 20:00
 
19:00 Stram Op Bane 2 og 3
Stram Op Bane 2 og 3
jan 17 kl. 19:00 – 20:00
 
20:00 Badminton Bane 2 og 3
Badminton Bane 2 og 3
jan 17 kl. 20:00 – 21:00
 
20:00 Yoga Bane 1
Yoga Bane 1
jan 17 kl. 20:00 – 21:00
 
8:00 Skole og SFO Alle baner
Skole og SFO Alle baner
jan 18 kl. 8:00 – 15:00
 
16:00 Badminton Bane 1
Badminton Bane 1
jan 18 kl. 16:00 – 17:00
 
17:00 Aars Badminton Alle baner
Aars Badminton Alle baner
jan 18 kl. 17:00 – 20:00
 
8:00 Skole og SFO Alle baner
Skole og SFO Alle baner
jan 19 kl. 8:00 – 15:00
 
15:00 VØ91 Fodbold Alle baner
VØ91 Fodbold Alle baner
jan 19 kl. 15:00 – 16:30
 
7:30 Spinning Bane 2 og 3
Spinning Bane 2 og 3
jan 20 kl. 7:30 – 8:30
 
8:30 Stram Op Bane 2 og 3
Stram Op Bane 2 og 3
jan 20 kl. 8:30 – 9:30
 
16:00 Kim Sørig
Kim Sørig
jan 20 kl. 16:00 – 18:00